Bulb

Aqua Massage International запропонувала унікальну технологію для здоров'я та краси. Капсули для сухого аквамассажу використовуються в більш, ніж 90 країнах світу, маючи там авторизованих територіальних представників.

 

У співпраці з медиками компанія розробила преміальний стандарт для систем гідромасажу. Використовуючи дану технологію, Smart SPA Aquamassage пропонує своїм клієнтам всі переваги традиційного ручного годинного масажу всього за 20 хвилин перебування в аквакапсулі.

 

Обладнання виготовляється тільки в США з високоякісних вузлів, надійних електронних блоків та безпечних матеріалів. Готова продукція проходить ретельний огляд та контроль фахівцями відділу контролю якості.

Technology

Запатентована технологія Аквамасажу забезпечує довгі роки безперебійної експлуатації обладнання з мінімальним обслуговуванням.

 

Розроблена в співпраці з провідними фахівцями, ексклюзивна водяна каретка має 36 форсунок для отримання максимальної ефективності від процедур Авамассажу.

 

Висока міцність захисного водонепроникного покриття запобігає прямому контакту клієнта з водою.

Інтерфейс управління автоматично ділить тіло на 12 рівних зон від шиї до ніг. Тиск і частота пульсацій масажних струменів незалежно один від одного легко програмується для кожної зони окремо.

Satisfaction

Клієнт не знімає одяг і повністю залишається сухим після процедури Аквамасажу. Немає прямого контакту з водою, маслами чи руками масажиста, як при траційному ручному масажі.

 

Водяна каретка, рухаючись від голови до ніг і назад, масажує тіло по всій його довжині, або масажує тільки його певні зони. Процедура масажу приймається як лежачи обличчям вниз, так і обличчям догори.

 

Струмені води імітують роботу пальців масажиста від центру до боків тіла. Тиск води можна регулювати з необхідною послідовністю відповідно до чутливості тіла клієнта.

Температура води близько 40°С, дозволяє також проводити ефективну масажну теплотерапію.