Реферальна програма AQUAMASSAGE

Усі клієнти Smart SPA Aquamassage та їх друзі і знайомі можуть отримати додаткові безкоштовні хвилини масажу.

Також, можливо отримати грошову компенсацію за рекомендацію сухого аквамасажу до 15% від вартості придбаних послуг.Приклад

Ви привели свого друга, який купив пробний сеанс аквамассажу. Ви і ваш друг отримуєте безкоштовно по +15 хвилин до сеансу аквамассажу. Якщо ваш друг купує абонемент, наприклад, за 2500 грн (Антицелюліт), ви отримуєте винагороду в 250 грн. Якщо він повторно купує будь-який абонемент, ви також отримуєте 10% від кожної його покупки протягом 3х років.

Якщо за вашою рекомендацією прийшло більше трьох знайомих, то з кожної покупки всіх друзів, яким ви порекомендували сухий аквамасаж, ви будете оримувати вже 15%. Наприклад, при купівлі абонемента за 3500 грн, ви отримуєте винагороду в 525 грн.


Популярні запитання

Клієнти Smart SPA Aquamassage можуть запросити всіх бажаючих спробувати сухий аквамасаж у м. Київ. Кожен новий клієнт, який записався за вашою рекомендацією, буде вашим рефералом протягом наступних трьох років.

Як реферер (людина, яка порекомендувала послугу аквамассажу) ви отримаєте +15 хвилин до будь-якого наступного сеансу аквамасажу у якості бонуса за кожного нового клієнта, який придбав пробний сеанс за вашою рекомендацією. Ваш друг (реферал) також отримає +15 хвилин до будь-якого сеансу аквамассажу, включаючи пробний сеанс *.

* - при бажанні скористатися додатковими 15 хвилинами новий клієнт повинен повідомити про це під час запису. Інакше додаткові хвилини будуть надані тільки за наявності вільного часу або при наступному візиті.

Так, ви будете отримувати 10% або 15% від кожної покупки вашого реферала протягом усього терміну. Бонус виплачується перерахуванням на картковий рахунок при досягненні мінімального балансу в 200 грн. Також бонус можна використовувати для оплати послуг аквамасажу при наявності будь-якого балансу. Бонуси від кожного приведеного клієнта сумуються.

Для цього ваші друзі (реферали) при реєстрації повинні вказати ваше прізвище, ім'я та номер телефону як рекомендателя (реферера), заповнивши відповідне поле в анкеті перед першим сеансом.

Так, ви можете взяти додаткові матеріали в офісі Smart SPA Aquamassage. Також, ви можете знайти додаткову інформацію на нашому сайті www.smartspa.com.ua та на сторінках в соцмережах Facebook та Instagram. Якщо у вас є ідеї щодо інших матеріалів, необхідних для залчення рефералів, ви можете розповісти їх нам особисто або відправити вашу пропозицію на нашу пошту refer@smartspa.com.ua

Статистика по вашим рефералам та накопиченим балам зберігається в вашому профілі в салоні Smart SPA Aquamassage. Баланс бонусів ви завжди можете дізнатися особисто або за одном з наших телефонів.

Якщо більше трьох нових клієнтів, які прийдуть за вашою рекомендацією, куплять мінімум 1 абонемент аквамасажу, всі подальші виплати будуть проводитися з коефіцієнтом 15%.